Трос буксирувальний 3т 5м петля-крюк (білий)

80,00
грн.
Ніколи не можна бути впевненим стовідсотково, що може статися в дорозі.
Раптово "затихне" двигун, наприклад. У таких ситуаціях можна розраховувати на допомогу інших власників авто. Але ніхто не зможе Вам допомогти без буксирувального тросу.
Тому, краще не покладатися на щасливий випадок, а завжди мати в багажнику Вашого авто цей важливий аксесуар.
Буксирувальний трос від НВФ ТКС працює м'яко, але забезпечує потужний ривок. Дозволяє легко і без пошкодження витягнути важкий автомобіль.
ЯК ВИБРАТИ БУКСИРУВАЛЬНИЙ ТРОС!?
 Якщо ви плануєте купити буксирувальний трос, то треба врахувати деякі особливості:
1. Вага автомобіля : вибирає с запасом. Заявлені характеристики по навантаженню повинні перевищувати в 3 рази вашу вашої машини. А в деяких випадках , наприклад, любителі їздити по бездоріжжю, в 4 рази.
2. Довжина троса. Оптимальною вважають 4-6 метрів, але цієї довжини буде достатньо для буксирування по трасі чи вулицях міста. Для бездоріжжя 8-10 м, ця довжина буде безпечна, якщо джип прийдеться витягувати з болота не ризикуючи опинитися самому в пастці.
3. Матеріал. Існують вироби різних типів, можуть бути металеві та текстильні. Ми рекомендуємо обирати текстильний трос, він компактний та його тягові характеристики не поступаються металевим аналогам, а в разі його розриву він не заподіє шкоди вашому авто.
ОСОБЛИВОСТІ КРЕПЛЕННЯ  БУКСИРУВАЛЬНОГО ТРОСА! 
  Від кріплення залежить не тільки зручність виконання, та і безпека.
Кріплення можуть бути виконані в різних варіантах: це можуть бути петлі з тої тканини, з якої виготовлений сам аксесуар, або може бути укомплектований металевими елементами ( гак, скоба)
  В деяких випадках петлі не завжди зручно накидати, тому застосування шаклів значно спрощує використання
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Передзвонити
Ми будемо Вам передзвонювати якщо: - Ви відзначите Так, передзвонити мені
Payment method